تبلیغات
پیامبر اکرم(ص) فرمودند: هرآن‌که گنجشکی را بیهوده شکار کند، او در روز قیامت نزد پروردگار شکایت خواهد برد که پروردگارا! بنده تو بیهوده مرا کشت بدون آن‌که هیچ سودی از کشتن من نصیب او شود. شکار و صید

شکار و صید
انسان های بزرگ با بن بست مواجه نمی شوند یا راهی خواهند یافت یاراهی خواهند ساخت ... 
نویسندگان
نظر سنجی
شما در چه مناطقی به شکار می روید ؟(امکان انتخاب چند گزینه وجود دارد )صفحات جانبی
لینک های مفید

 دید در شکار 

باید همیشه به اطراف با تنوع نگاه کنیم و با دقت وهراز چند گاهی چشمانمان را به هم بزنیم.

برای شکار باید حول نشوید وبا اعتماد به نفس با سید

افراد راست دست باید با چشم سمت راست نگاه کرده و افراد چپ دست باید با چشم چپ نگاه کنند ونشانه رو ی کنند....

و همیشه برای قلق گیری سه تیر قلق زده . وست اون مثلث مده نظر شما باشد.....


دید محیطی، بخشی از دید رخ می دهد که در خارج از مرکز نگاه. مجموعه گسترده ای از نقاط غیر مرکزی در میدان دید است که در مفهوم دید محیطی وجود دارد . "دور محیطی" چشم انداز وجود دارد در لبه میدان دید، «اواسط محیطی" چشم انداز در وسط میدان دید وجود دارد، و "نزدیک به محیطی"، گاهی اوقات به عنوان "پارا مرکزی" چشم انداز اشاره شده است، وجود دارد مجاور به مرکز زل زل نگاه کردن.

از دست رفتن دید محیطی در حالی که حفظ دید مرکزی است که به عنوان شناخته شده دید تونل ، و از دست رفتن دید مرکزی در حالی که حفظ دید محیطی است که به عنوان اسکوتوم مرکزی شناخته شده است .

دید محیطی ضعیف تر است در انسان ، در مقایسه با دیگر حیوانات، به خصوص در رنگ و شکل متمایز است. دلیل این است که سلول های گیرنده در شبکیه چشم هستند بیشتر در مرکز و کمترین میزان در لبه ها (سیستم بصری برای توضیح این مفاهیم را ببینید ). علاوه بر این، دو نوع از سلول های گیرنده، سلول های میله و سلول های مخروطی و سلول های میله هستند قادر به تشخیص رنگ و غالب در حاشیه، در حالی که سلولهای مخروطی هستند بیشتر در مرکز شبکیه، متمرکز گودال .

سوسو زدن آستانه ترکیبی بالاتر محیطی از دید foveal . دید محیطی در تشخیص حرکت (یکی از ویژگی های سلول های میله) خوب است.

دید محیطی سخت است برای تحصیل در شیوه ای عینی است، چرا که هیچ راهی برای تشخیص بصری از چشم جدا از پردازش عصبی مغز وجود دارد. در حالی که چشم را می توانجدا و تحت بررسی میکروسکوپ ، حتی اگر به طور کامل از شبکیه چشم است که قادر به تشخیص نور، که ظرفیت ممکن است به طور کامل مورد استفاده قرار گیرد و یا ممکن است آگاه در درون مغز است. شرایط خاصی مانند تنبلی چشم می تواند به جلوگیری از یک میدان در غیر این صورت قابل استفاده و بصری، باعث شود در حالی که سکته مغزی و یا آسیب بهکورپوس می تواند جلوگیری از ادغام چپ / راست.

این ممکن است به طور مستقیم به مشاهده آنچه که مغز در تشخیص و درک، به طوری که تحقیقات در درجه اول شامل تستهای ادراک بر اساس واکنش های افراد مورد آزمایش به محرک های شبیه سازی شده است. این آزمایش است که معمولا خارج از با درخواست افراد مورد آزمایش را به تمرکز بر روی یک شی در مقابل از آنها و پس از آن چراغ های چشمک زن در افزایش فاصله دور از مرکز میدان دید، با اشاره به واکنشهای موضوع انجام شده است.

مرکز بینایی نسبتا ضعیف در شب و یا در تاریکی، هنگامی که فقدان نشانه های رنگ و نور باعث می شود سلول های مخروطی به مراتب کمتر مفید است. سلول های میله، که دورتر از شبکیه متمرکز، عمل بهتر نسبت به سلول های مخروطی در نور کم است. این باعث می شود دید محیطی مفید برای دیدن حرکت در شب است. در واقع، خلبانان آموزش داده می شود به استفاده از دید محیطی به اسکن هواپیما در شب است.

بیضی A، B و C نشان می دهد که بخشی از وضعیت شطرنج یک استاد شطرنج به درستی می تواند با دید محیطی خود را تکثیر کنند. خطوط نشان می دهد مسیر تثبیت foveal در 5 ثانیه در هنگام کار این است که حفظ این شرایط را به درستی به عنوان امکان پذیر است. تصویر از بر اساس داده ها با
 لطفآ نظر یادتون نره...

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

با سلام و عرض اردت...
جا دارد از تمامی شما بازدید کنندگان عزیز که تا امروز مارو همراهی کردید تشکر کنم...
...........درباره ی وب ..............
به بهترین وب شکار صید خوش امدید
مفتخریم از همراهی شما

با تشکر از انتخاب شما...
این وب را بیشتر بشناسید
بسم الرحمن الرحیم وب شکار که با اسم شکار و صید کار خودش رو ادامه می دهد یکی از بهترین وب های شکار وصید و طبیعت است از اونجا که این وب بدون هیچ چشم داشت مادی کار می کند و هدف اون حفاظت از محیط زیست و همینطور استفاده درست از آن است ...وب شکار صید علاوه بر معرفی مناظق حفاظت شده سعی دارد با معرفی اسلحه های روز دنیا و همینطور انواج جانواران و پرنده ها و ماهی ها اطلاعات جامع ای در اختیار بازدید کنندگان عزیز قرار دهد....از اینکه با ما همراه هستید سپاس گزاریم ...
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
Online User

پیغام ورود و خروج